Goście o nas

Cudowne miejsce prowadzone przez wspaniałych ludzi! Domek uroczy, gustownie urządzony ze wszystkimi udogodnieniami i pięknym widokiem. Świetna baza wypadowa na bieszczadzkie szlaki.
Polecam z całego ❤️ napewno wrócimy!
Pola i Maciek Krężel
Dąbrowa Górnicza
Prze-pięk-ne miejsce!!! Urocza gospodyni! Jesteśmy zachwyceni pobytem! Piękna okolica, przestrzeń, krystaliczne powietrze, mało ludzi, poranna kawa na tarasie z cudownym widokiem na góry. Wokół pachnące łąki i piękne trasy na spacer i na rower.
Dziękujemy i polecamy z całego serca!
Asia i Witek
Warszawa
Cudowne urocze wspaniałe miejsce niesamowity widok. Chatka z duszą i sercem włożonym przez właścicieli . Idealne miejsce na odpoczynek . Polecamy każdemu !!!! Dziękujemy i pozdrawiamy.
Magdalena
Puławy
Bardzo się cieszymy, że nasz pierwszy pobyt w Bieszczadach, w dodatku podróż poślubną, spędziliśmy tutaj, w Krywej Chacie. Podobało nam się wszystko - od miejsca i widoków po warunki w samej chacie. Cisza, spokój, czyste powietrze, dzikie góry, październikowe wieczory przy kominku to rzeczy, które na długo pozostaną nam w pamięci. Właścicielka - Pani Ania - jest przemiłą i bardzo pomocną osobą. Dziękujemy za wspaniałą przygodę i możliwość spróbowania lokalnych specjałów. Na pewno jeszcze nie raz tutaj wrócimy, w większym gronie ;)
Wioleta i Leszek
Gdańsk
Dzieki wielkie od ekipy GRZ i pana Romana z STW :) piekne miejsce piekna chata i Gospodarze wspaniali Magiczne Miejsce i Surwiwal dla leniwych heheh ;) Juz nie moge sie doczekac wiosny w tym wlasnie miejscu… pozdro od Marcina i pewnie od reszty
Ekipa GRZ